Kada nors pamiršai laimėjo 10 mln. Dolerių? Susipažink su vyru, kuris padarė

Anonim

Profesionalus golfo žaidėjas Justinas Tomas praėjusį sezoną gavo daug įspūdingų pasiekimų.

Jis laimėjo penkis kartus, įskaitant savo pirmąjį pagrindinį čempionatą. "Sony Open" turnyre jis pasuko aštuntą kartą per 60 "PGA Tour" istoriją. Po to 24-erių metų septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt JAV turnyruose. Nepaisant ateinančių sekundžių, jo pasiekimai per pastaruosius metus uždirbo jam FedEx taurę, kuriai tenka 10 milijonų dolerių premija.

Andrew Redington / "Getty Images"

Po to, kai "Hawaii" laimėjo "back-to-back", "Thomas" nusipirko "Custom Range Rover", taigi, kaip jis gavo didžiulę premiją? Jis nebuvo tokio pobūdžio, tarsi pamiršo 10 milijonų JAV dolerių nugalėtojo čekį.

"[Kevin Chappell] paprašė manęs Prezidentų taurėje" Ar tai gavai ", - prisiminė Tomas. "Aš buvau" gauti ką? " Jis kalbėjo apie premiją. Turėjau paprašyti savo tėčio, ar jis atėjo."

Panašu, kad 18 milijonų dolerių, kuriuos jau atnešė Thomas iš PGA Tour, jam buvo pakankamai. Tomas visiems patikino, kad premija galų gale pateko į savo banką, bet jis dar nenaudojo. "Galbūt pietų metu turėjau šiek tiek gražesnio butelio vyno, bet ne tiek", - sakė jis.