Misty May-Treanor Net Worth

Anonim

" Misty May-Treanor" grynoji vertė: "Misty May-Treanor" yra pensininkas Amerikos profesionalus paplūdimio tinklinio žaidėjas, kurio grynoji vertė yra 6 milijonai JAV dolerių. Gimusi Los Andžele, Kalifornijoje, Misty May-Treanor pradėjo groti paplūdimio tinklinį, kai jai buvo aštuoneri metai. Kalifornijos Kosta Mesos aukštosios mokyklos Newport Harbor aukštojoje mokykloje ji vadovavo savo komandai į du vidinius tinklinio čempionatus. 1994 m. JAV taip pat pavadino geriausio mergaitės tinklinio žaidėją JAV. Jos kolegialus vaidmuo taip pat buvo puikus, o 1997 m. Ji vedė savo komandą į nepakartojamą sezoną, laimėjusi NCAA čempionatą. Ji laimėjo nemažai apdovanojimų per ją Laikas su "Long Beach State 49ers". 1999 m. Pradėjo profesionalią tinklinio karjerą ir greitai nusprendė, kad paplūdimio tinklinis yra tinkamas tinklinis. Ji ir jos pirmasis partneris Holly McPeak išėjo iš niekur, kad galėtų gauti olimpines žaidynes, kur jie baigė penktą vietą. Tada ji susivienijo su Kerri Walsh, o po to dvi dominavo paplūdimio tinklinio grandinėje. Vienu metu jie laimėjo 101 tiesų rungtynes ir 18 turnyrų iš eilės. Jie laimėjo aukso medalius dviejose olimpinėse ir trijose pasaulio čempionatuose bei daugybės kitų apdovanojimų.