Nadia Comaneci grynoji vertė

Anonim

Nadia Comaneci grynoji vertė: Nadia Comaneci yra Rumunijos buvusi olimpinė gimnastė, kurios grynoji vertė yra 10 mln. Nadežda Comaneci, gimusi Onestyje, Rumunijoje, pradėjo praktikuoti gimnaziją vietos sporto salėje, kai jai buvo penki. Dabar legendinis treneris Bela Karolyi ką tik atvėrė savo naują gimnastikos mokyklą ir pamatė, kad Nadia pasuko įvairias važiavimo takelius žaidimo aikštelėje su draugu. Jis pakvietė abi mergaites dalyvauti mokykloje, o Nadia greitai pasirodė puikiai. Devyniolikoje metų ji tapo jauniausiu gimnastininku, kuris kada nors laimėjo Rumunijos nacionalinę gimnastikos konkursą. 1975 m. Europos čempionate ji toliau dominavo, kai ji persikėlė į vyresnio lygio varžybas, įskaitant laimėjimą aukso visais, išskyrus vieną įvykį (laimėjo sidabrą). 1976 m. Olimpinėse žaidynėse, Monrealyje, ji tapo pirmąja gimnazija, kurią apdovanojo puikiu 10, o jauniausias gimnastystojas, kuris 14 metų amžiaus laimės "All-Around Gold". Rezultatų lentelės nebuvo nustatytos, kad būtų galima surinkti 10 taškų, taigi jos kelis dešimtys buvo rodomos kaip 1,00. Po penkerių metų pergalės laimėjus kelis medalius ir, derindamasi su nenuosekliu klubu, pavadinta po jos, ponia Comaneci pasitraukė iš varžybų.