Tommy Fleetwood laimėjo 154 000 JAV dolerių golfo turnyre, tačiau jis buvo išsiųstas netinkamai Tommy Fleetwood

Anonim

Golfo žaidėjas Tommy Fleetwood šiuo metu yra žaidėjas. Jis baigė dešimtuką iš penkių iš 14 įvykių, kuriuos jis atliko šiemet, uždirbdamas daugiau nei 3 milijonus JAV dolerių. Liepos mėnesį jis tiesiog praleido ant kito dešimties finišo atvirame čempionate, nusileidęs 12-oje vietoje. Vis dėlto 12-oji vieta buvo pakankamai gera, kad patikrintų 154 480 dolerių.

Išskyrus Europos turą, pinigai buvo siunčiami į kitą "Tommy Fleetwood".

Tommy Fleetwood, golfo žaidėjas, yra britas ir žiūri į Europos turą. Tom Fleetwood, tas žmogus, kuris gavo pinigus, yra amerikietis ir moko golfą Floridoje.

Richard Heathcote / "Getty Images"

Tačiau Tom Fleetwood anksčiau varžėsi varžybų "Tour Challenge" renginiuose Europoje. Jo informacija buvo pateikta PGA ir Europos turuose. Ir dėl "raštinės klaidos" jis trumpai gali pasakyti, kad golfo turnyre jis laimėjo daugiau nei 150 000 JAV dolerių.

Mokytojo draugas Greg Thorner dalyvavo, kai jo draugas pastebėjo klaidą. Thorner tweeted banko sąskaitos nuotrauką su laimėjimais. Gavęs telefoną su savo banku, "American Fleetwood" sugebėjo viską išsirinkti.

Nė vienas iš pokerio, draugas per praėjusį savaitgalį savo banko sąskaitoje gavo Tommy Fleetwood "Open Championship" laimėjimų! Jie turi tą patį pavadinimą ir jis buvo PGA pro, bet vis tiek, kaip tai atsitiks? Netikėjo jam, kol aš jį nematėu … geras dalykas, jis yra sąžiningas vaikinas! pic.twitter.com/bE534xfYDV

- # Break30 golfo trumpojo žaidimo mokykla (@GregThornerGolf) 2018 m. Rugpjūčio 8 d

Kaip Thorner sakė savo čivināšana, laimei, jo pal yra sąžiningas vaikinas. Europos "Fleetwood" vis dar vykdo kelionę ir daug dėmesio skiria jo laimėjimams.

"Aš netgi nežinosiu, ar man buvo sumokėta, ar ne, nes aš tikrai nežiūriu", - sakė jis. "Tai atrodo gana tikra, ir jie žiūri į tai, ir aš tikiu, kad jie jaustis gana blogai. Tai juokinga istorija."

"Fleetwood" pinigai galiausiai sukūrė tinkamą vietą, taigi ši istorija turi laimingą pabaigą. Bet tai geras priminimas, kad įprastai patikrinkite savo banko sąskaitą, ypač jei laukiate šešių dydžių indėlių.