Tommy Haas grynasis vertas

Anonim

Tommy Haas grynoji vertė: Tommy Haas yra profesionalus tenisininkas iš Vokietijos, kurio grynoji vertė yra 5 milijonai dolerių. Gimęs Hamburge, Vokietijoje, Tommy Haas pradėjo rodyti teniso talentą, kai jam buvo tik dveji metai, naudojant medinį gabalą, kad jis galėtų ištrinti kamuoliukus nuo sienos arba į savo tėvo rankas. Jo tėvas, kuris buvo teniso treneris, pradėjo dirbti su juo, o po trejų metų jis laimėjo savo pirmąjį jaunimo turnyrą. Po 13 metų jis du kartus laimėjo Austrijos, Vokietijos ir Europos čempionatus. Garsusis teniso žaidėjas ir treneris Nickas Bollettieri pakvietė jį visą dieną dirbti Floridoje, taigi, kai jis buvo 13 metų, jis išvyko iš namų, siekdamas sutelkti dėmesį į tenisą. Jis pelnė pirmąjį profesionalų rungtynį, kai jam buvo 16 metų. Po trejų metų jis laimėjo savo pirmąjį pagrindinį titulą ir taip pat pateko į pusfinalį "Australian Open". 2000 m. Jis laimėjo Sidabrinį medalį olimpinėse žaidynėse. Nors jis visada buvo nuoseklus žaidėjas ir laimėjo daugybę ATP titulų, jis dar turi laimėti "Grand Slam" turnyrą. Jis pasiekė pusfinalį "Australian Open" tris kartus, o vieną kartą - "Wimbledon". Jis taip pat pasiekė ketvirtfinalį "US Open" tris kartus. Šiuo metu jis yra 23 vieta pasaulyje.