Tuff Hedeman grynasis vertas

Anonim

Tuffas Hedemano grynasis vertas: Richard Neale Hedeman, kurio grynoji vertė yra 2,8 milijono JAV dolerių, ir yra geriau žinoma kaip Tuffas Hedemanas, yra pensininkas berniukas, kuris yra trijų kartų Pasaulio čempionas "Professional Rodeo Cowboys Association". Jis taip pat yra "Bull Riding" čempionato ambasadorius. Išaugęs Vakarų Teksase, jis pirmą kartą buvo pristatytas lenktynių trasose, bet galų gale baigėsi rodeo, kurį jis atrado, kad jam buvo aistra. 1980 m. Jis laimėjo Naujosios Meksikos viduriniosios mokyklos "Rodeo Bull Riding" ir "All Around" titulą. Po tų metų jis taip pat laimėjo "Team Roping" ir "All Around" titulą. Baigęs vidurinę mokyklą Tuffas dalyvavo Sul Ross valstybiniame universitete, kur jis tapo rodeo komandos nariu. Jis dalyvavo buliuko jojimo, komandinėse varžybose ir lenktynėse. Jo profesinė karjera kilo 1983 m., Kai jis užpildė leidimą PRCA. Jis greitai tapo žinomas kaip buliukas, kuris važinėdavo buliais, kurių anksčiau niekada nebuvo. Jis taip pat turėjo visišką ar nieko jodinėjimo stilių, kuris paliko savo gerbėjus priblokštus. Jis taip pat yra žinomas dėl to, kad jis yra artimas Lane Frost draugas, kurį kartu su kitais jis dažnai keliavo, kad sumažintų išlaidas. Tuffas laimėjo tris "PRCA" titulus ir vėliau buvo įtrauktas į "Pro Rodeo" šlovės salę. 1993 m. Jis laimėjo nacionalinį "Finale Rodeo", kuris sugebėjo važiuoti "Charbray Bull" su 95 taškų važiavimu. Jis patyrė kaklo sužalojimą tais pačiais metais, kai jį išlaikė daugelyje varžybų. Tuffas šiuo metu yra į pensiją ir gyvena paprastą gyvenimą su savo žmona ir dviem sūnumis.